Elektrické nářadí

Sekací kladivo Bosch GSH 3 E s unikátním patentovým
sekáčem

Nové tříkilové sekací kladivo Bosch GSH 3 E je v kombinaci s novým sekáčem absolutním specialistou na renovace a sanace všeho druhu. S novým kladivem se silným motorem o příkonu 650 W lze dosáhnout až o 40% rychlejšího postupu práce. Kladivo a sekáč byly vyvíjeny společně a jsou spolu perfektně sladěny. Zatímco kladivo má velkou silou jednotlivého úderu hlavní zásluhu na úběrovém výkonu, speciálně tvarovaný sekáč na dlaždičky mu při tom účinně sekunduje.

Extra robustní upínání nástrojů SDS plus pro GSH 3 E má speciální konstrukci a vyrábí se jedinečným kalicím postupem. Proto také bez námahy snáší nesčetné příklepy a ani extrémní namáhání při trvalém a opakovaném sekání mu nemůže uškodit. Nastavení sekáče do 12-ti poloh umožňuje práci ve všech pozicích.

Práce s novým sekacím kladivem GSH 3 E je méně únavná díky ergonomicky tvarované rukojeti Softgrip s měkkou gumovou tlumící vložkou.

Sekací kladivo GSH 3 E je v prodeji v síti odborných prodejců značky Bosch za doporučenou prodejní cenu 13.490,- Kč.

PI4319 - květen 2004

Více informací v němčině Více informací v angličtině

*)  Obrázky ve formátu JPEG otevřené v prohlížeči mohou být uloženy na pevný disk stisknutím pravého tlačítka myši na ploše obrázku a výběrem "Uložit obrázek jako...", popř. "Save Image as".


Skok na vrchol stránkynahoru